SİNOP BOYABAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Afrin Gazisi Piyade Uzman Çavuş Recep Karakolcu’ya Ziyaret

Afrin Gazisi Piyade Uzman Çavuş Recep Karakolcu’ya Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan 07.03.2018 Tarihinde İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür V. Ramazan Temiz ve 12. Sınıf Sağlık Bakım Teknisyenliği Öğrencileri ile birlikte Zeytin Dalı Harekatı´nda yaralanan Piyade Uzman Çavuş Recep Karakolcu’yu evinde ziyaret ettiler.


Suriye´nin Afrin Bölgesinde Terör Örgütleri YPG/PKK-DEAŞ Mensuplarına yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekatı´na katılan ve Şeyh Horoz Mevkisindeki çatışmalarda yaralanan Karakolcu´nun tedavisi Sinop´un Boyabat İlçesindeki baba ocağında devam ediyor. 


Karakolcu, Terör Örgütü YPG/PKK Mensuplarının havan saldırısında sol ayağına şarapnel parçasının isabet etmesi sonucu yaralandığını, buna rağmen diğer yaralı arkadaşlarıyla 4-5 saat süreyle teröristlere karşı koymaya devam ettiklerini anlattı.

 

Vatanın Bölünmez Bütünlüğü için gerekirse canlarını seve seve vermeye hazır olduklarını vurgulayan Karakolcu, ne pahasına olursa olsun Zeytin Dalı Harekatı´nı başarıyla tamamlayacaklarını dile getirdi.


Karakolcu, tüm vatandaşlardan, arkadaşlarının sağlığı ve başarısı için dua etmelerini isteyerek, "ben de arkadaşlarımı çok özledim, şu an tek isteğim bir an önce iyileşip tekrar vatan savunmasında onlarla yan yana olmak. inşallah tekrar eski sağlığıma kavuştuktan sonra onların yanında olacağım. tüm vatandaşlardan tek bir isteğim var, arkadaşlarımın sağlığı ve başarıları için dua etsinler. bizim en çok duaya ihtiyacımız var. görüyoruz harekat başladığından bu yana Türk Milleti Maddi ve Manevi Anlamda Bizim Yanımızda. açıkçası bu destek bizi daha güçlü kılıyor." diye konuştu.

 

terör örgütlerinin hiçbir zaman emellerine ulaşamayacağını belirten Karakolcu, Zeytin Dalı Harekatı´nı başarıyla tamamlayacaklarını kaydetti.


Piyade Uzman Çavuş Recep Karakolcu´nun ailesi de bu süreçte oğullarını ve kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. 

 

 


08-03-201808-03-201808-03-201808-03-201808-03-201808-03-201808-03-2018

Camikebir Mahallesi Panayır Tepe Caddesi Boyabat Sinop - 0368 315 25 15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.