SİNOP BOYABAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beden Eğitimi Öğretmenleri İle Toplantı Yapıldı.

Beden Eğitimi Öğretmenleri İle Toplantı Yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, öğrencilerin akademik başarılarının yanında sportif alanlarda da başarılı olmalarını sağlanması gerektiğini belirterek öğrencilerin kültürel, sanatsal alanlarda da kendilerini en iyi şekilde ifade ettikleri yetenekleri doğrultusunda yönlendirme ve desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Geleceğimizin teminatı olan çocuk ve gençlerin spor yapmalarını teşvik ederek kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlamak ve gençlerimizi geleceğe güvenle hazırlamak bizlerin en önemli görevlerinden biridir diyen Özkan, öğrencileri fikir olarak eğitirken beden olarak da eğitmek gerektiğini bu görevin de en başta beden eğitimi öğretmenlerine düştüğünü belirtti.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında yapılacak etkinliklerin planlandığı toplantı sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan, Beden eğitimi öğretmenlerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

30-11-201830-11-201830-11-201830-11-2018

Camikebir Mahallesi Panayır Tepe Caddesi Boyabat Sinop - 0368 315 25 15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.