SİNOP BOYABAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman ÖZKAN yarın yapılacak YKS sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi

Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman ÖZKAN yarın yapılacak YKS sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi

Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman ÖZKAN yarın yapılacak YKS sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi. Özkan yaptığı açıklamada; “Geleceğimizin teminatı sevgili gençler; Bizler büyük emekler vererek, azim ve çaba ile hazırlandığınız ve geleceğinizi şekillendirecek bu sınavda başarılı olacağınıza yürekten inanıyoruz. Başarıya odaklanmış hedefi olan bir öğrenci mutlaka başarılı olacaktır. İnşallah hepiniz mutlu olduğunuz hedeflediğiniz bir yükseköğretim kurumunda eğitim hayatınıza devam edeceksiniz. Sevgili gençler; unutmayın ki hiçbir sınav sizin değerinizi belirlemez. Siz, siz olduğunuz için geleceğimizin, ülkemizin ve milletimizin teminatı olduğunuz için değerlisiniz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle gençlerimizin yetişmesine emeği geçen tüm öğretmen, idareci ve velilerimize teşekkür ediyor. Yarın yapılacak YKS sınavında tüm öğrencilerimize yürekten başarılar diliyorum.” dedi.

Camikebir Mahallesi Panayır Tepe Caddesi Boyabat Sinop - 0368 315 25 15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.