SİNOP BOYABAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu Kermes Düzenledi

Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu Kermes Düzenledi

Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu, Okul Aile Birliği üyeleri ve öğrenci velilerinin katkılarıyla kermes düzenlendi.

 

Okul yararına düzenlenen kermes, okul aile birliği üyelerinin ve öğrenci velilerinin yapmış oldukları yiyecekler satışa sunuldu. Okul Aile Birliği Başkanı Cemil Zehir şu açıklamalarda bulundu: “Toplumsal dayanışma toplumun bütün kurum ve kuruluşlarıyla ortak değerlerde birleşmesi ve birlikte hareket etmesidir. Dayanışma ruhu ile hareket ederek birlik ve beraberlik sağlayan toplumlar, giriştikleri her mücadelede sosyal, ekonomik, eğitim ve kültür alanlarında başarıya ulaşmışlardır. Bu amaç doğrultusunda ortak hareket edildiğinde ortaya güzel işler çıkmaktadır. Bizim amacımız okulumuzun şartlarını iyileştirmek ve öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda birçok gönüllü kişiyle bir araya gelerek kermesimizi düzenliyoruz. Bizlere hem manevi anlamda hem de maddi anlamda destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.   

 

Kermes alanının gezilmesinden sonra Okul Yönetimi tarafından protokol üyelerine ikramlarda bulunuldu.

 

Düzenlenen kermese, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Turğut Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Gürbüz, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Okul Aile Birliği Üyeleri ve Öğrenci Velileri katıldı.


27-12-201827-12-201827-12-201827-12-201827-12-201827-12-201827-12-2018

Camikebir Mahallesi Panayır Tepe Caddesi Boyabat Sinop - 0368 315 25 15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.