SİNOP BOYABAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul-Sanayi El Ele

Okul-Sanayi El Ele

BOYABAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İLE BOYABAT TİCARET VE SANAYİ ODASI OKUL- SANAYİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Ticaret ve Sanayi Odası ve Üyeler ile okulun iletişim kanallarının açık tutulması sanayinin ihtiyaçları doğrultusunda vasıflı eleman yetiştirilmesi ve deneyim paylaşımını amaçlayan protokol 15/05/2019 tarihinde imzalanmıştı. Aynı tarihte Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile de imzalanan işbirliği protokolü kapsamında çalışmalar hız kazandı. İlk olarak protokol kapsamında Boyabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Metal Teknolojileri Alanı Atölyesine Şerit Testere Makinası ve TİG Kaynak Makinası kazandırıldı. Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odasının  İşbirliği ile kazandırılan makinalar için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce  teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan ÇAKIR, Yönetim Kurulu Üyesi Nazif KOLTUKÇU ve Erdal SARI' nın bulunduğu görüşmeye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Engin AKTAŞ, Boyabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Bahire DEMİRTAŞ katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan ÇAKIR' a teşekkür plaketi sunuldu ve Yönetim Kuruluna da teşekkür edildi. Protokol kapsamında ortak çalışmaların devamı olarak Boyabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde açılacak olan Kaynakçılık kursunun Ticaret ve Sanayi Odası İşbirliği ile açılması kararlaştırıldı.

15-10-201915-10-201915-10-201915-10-2019

Camikebir Mahallesi Panayır Tepe Caddesi Boyabat Sinop - 0368 315 25 15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.